Hoppa till innehåll
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Edgeforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Texas

Members
  • Blev medlem

  • Senast besökta

  1. Oi, det var min dålig svenska. Jag försökte säga att jag vanligtvis fiskar harr och öring :/. Jattekul fiskar. Abborrefiska är nu för mig. Tack för tipen! Jag kanske skulle kunna åka efter någon fredag.
  2. Hej! Förlåt för inte bra svenska, jag lära mig nu. I sommar jag ska fiska i Stockholm. Jag aldrig fiska efter öring och harr. Jag har aldrig fiska efter abborre. Jag söker tips för abborrefiska i Stockholm. Några bloggar, flugor eller sjö tips ska bli mycket snyggt! Svensk språk videor är också trevligt, så jag kan öva svenska och fiska! Tack för hjälpa.
  3. Texas bytte profilbild
  4. Hej! Förlåt för inte bra svenska. Jag söker 1 eller 2 extraspole för en Lamson Liquid 7-+ (Remix spole fungerar också). Lamson Liquid S spole fungerar inte med gammal Liquid . Har du en och vill sälje, pm mig!

Account

Navigation

Sök

Sök

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.